História

Na jeseň 2009 sme dostali nápad, urobiť na Slovensku workshopy pre tanečníkov a sprístupniť tanečníkom na Slovensku, tanečnú a choreografickú špičku zo sveta. Od prvého kontaktu, niekoľkých návštevách Los Angeles, po roku a pol sme 24.9.2011 privítali na Slovensku prvých lektorov Keone Madrid a Mari Martin.

Vol#1

24.9.2011 sme priniesli na Slovensko lektorov zo San Diega (USA) Keone Madrid a Mari Martin. Prebehlo 5 workshopov. Každý lektor 2 a plus jeden collab (spolocný aj Keone aj Mari). Akcia mala úspech, nakoľko lístky na event boli vypredané už za týždeň a zúčastnili sa na ňom aj tanečníci z Čiech a celeho Slovenska.

Miesto akcie:  Športová hala Mladosť, Bratislava

Vol#2

Po úspechu prvej časti workshopov, sme druhú na požiadavky ľudí trochu upravili. Workshopy budú prebiehať paralelne vo viacerých sálach. Budú sa striedať classes pre vysoký level tanečníkov s classes pre beginners a verejnosť.

31.3. a 1.4.2012 prinášame pre tanečníkov lektorov zo San Francisca a Los Angeles Jaffar Smith, Pat Cruz a Miguel Zarate. Popri nich sa na akcii predstavia aj popredné tanečné školy z Bratislavy Street dance Academy, Hip Hop Fakulta, Elledanse, River Dance School. Tieto hodiny budu pre verejnosť a vstup na ne bude voľný. Tešíme sa, keďže akcia má ohlas aj v zahraničí keďže o účasť prejavili záujem aj tanečníci z Čiech, Rakúska, Maďarska a Poľska.

Miesto akcie:  Aircraft Sporthouse, Ivánska cesta 30/B, Bratislava